دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

سوالات متداول


آیا دریافت تائیدیه انتخاب واحد و مهر و امضای آن ضرورت دارد؟

دانشجويان مي بايست تاييديه انتخاب واحد نهايي خود را از سايت آموزش دريافت نموده و پس از تاييد آن توسط مسئول گروه و سپس امور مالي ( آقاي شايسته) جهت تاييد نهايي و فعال سازي در ليست حضور و غياب اساتيد تا پايان وقت اداري روز سه شنبه 15 مهرماه به اداره آموزش تحويل دهند. در صورتي که تاييديه انتخاب واحد به تاييد نهايي اداره آموزش نرسد علاوه بر عدم درج نام در ليست حضور غياب، دانشجو در طول نيمسال از کليه خدمات آموزشي محروم خواهد بود

 

 

تصحيح انتخاب واحد براي دانشجوياني که به هردليل موفق به انتخاب واحد در تاريخ مقرر نگشته يا انتخاب واحد آن ها داراي مشکل مي باشد چگونه است؟

روز جمعه 11 مهر ماه 1393 از ساعت 10 صبح تا ساعت 9 صبح روز شنبه 12 مهر در سايت آموزش(سما) بصورت اينترنتي (غيرحضوري)و با رعايت قوانين آموزشي و مطابق چارت مصوب رشته توسط شخص دانشجو از بين دروس داراي ظرفيت انجام خواهد شد. بديهي است پس از تاريخ فوق الذکر هيچ تغيير و اصلاحي انجام نخواهد شد و در صورت عدم تاييد انتخاب واحد به هردليل توسط استاد راهنما و گروه آموزشي عواقب آن بعهده دانشجو خواهد بود و دانشجو پس از اين تاريخ حق هيچگونه اعتراضي نخواهد داشت.

 

 

قبل از استفاده از سايت جهت رفع مشکلات احتمالي چه باید کرد؟

 

هر گونه اشکال و سوال احتمالي در مورد سايت آموزش و مسائل آموزشي را از طريق ايميل edu@sjau.ac.ir به ما اطلاع دهيد و حداکثر تا پايان وقت اداري همان روز پاسخ خود را دريافت کنيد. به هيچ گونه سوالي در اين رابطه بصورت تلفني جواب داده نخواهد شد. ضمنا در مورد سوالات مربوط به نحوه انتخاب واحد و دروس ارائه شده با مدير گروه خود تماس حاصل بفرماييد .اداره آموزش از پاسخگويي در اين زمينه معذور است.

 

 

انتخاب واحد نيمسال اول سالتحصيلي 94-93 از چه زمانی آغاز می شود؟

 

مطابق تقويم آموزشي از روز 11 شهريور 93 تا 22 شهريور از طريق همين سايت قسمت اتوماسیون آموزش انجام خواهد شد.

 

 

دانشجوياني که براي اولين بار به سايت آموزش دانشگاه مراجعه مي نمايند چه اقداماتی را باید انجام دهند؟

 

دانشجوياني که براي اولين بار به سايت آموزش دانشگاه مراجعه مي نمايند يا اين اطلاعات را ناقص تکميل نموده اند،حتما بايد اطلاعات درخواست شده ( فرم پايش فرهنگي و اطلاعات شخصي ) را تکميل نمايند تا به ديگر قسمت هاي سايت آموزش دسترسي داشته باشند.


برچسب ها: سوالات متداول