دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش در دانشگاه برگزار شدبا هدف گرامیداشت هفته پژوهش و به دعوت مدیریت امور پژوهشی دانشگاه، روز یکشنبه؛ یکم دی ماه ساعت 10 صبح جلسه ای با هدف ارائه گزارشی از وضعیت پژوهشی دانشگاه، بررسی قابلیتهای نرم‌افزارهای کتابخانه و تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه در محل سالن جلسات حوزه ریاست برگزار گردید.

در ابتدا دکتر ابوذر رمضانی، مدیر امور پژوهش و فناوری دانشگاه، گزارشی از وضعیت پژوهشی دانشگاه در مقایسه با سایر دانشگاه در منطقه ۴ که شامل استانهای همدان، مرکزی، قم و قزوین می‌شود، ارائه کرد. در این حوزه، دانشگاه در مقایسه با سایر دانشگاه‌های منطقه ۴ با در نظر گرفتن تعداد اعضای هیئت علمی جایگاه سوم را اتخاذ کرد که یک جایگاه عالی است.

همچنین ایشان در گزارشی، عملکرد پژوهشی دانشگاه در نمایه‌های بین المللی را از بدو تاسیس تاکنون مقایسه کردند. گزارش‌ها حاکی از این بود که دانشگاه وضعیت روبه رشدی را داشته و توانسته عملکرد قابل قبولی از خود ارائه دهد.

در ادامه مدیران گروه‌ها به بیان مشکلات هر گروه در حوزه پژوهشی پرداختند.

سپس دکتر لطفی پارسا؛ رییس کتابخانه مرکزی دانشگاه، به بیان قابلیت‌های نرم افزارهای کتابخانه پرداختند.

در ادامه دکتر گودرزی افشار با بیان اینکه در زمینه حمایت از موفقیت پژوهش دانشگاه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد، به تقدیر از اعضای هیئت علمی موفق در زمینه پژوهش پرداختند و افزودند جایگاه سومی بین دانشگاه‌های منطقه ۴، جایگاه قابل قبولی است که با همت اعضای هیئت علمی این جایگاه می‌تواند ارتقا یابد. همچنین ایشان به موفقیت خانم دکتر مریانجی و آقای دکتر موسوی زارع اشاره کردند و افزودند، کسب جایزه پژوهشگر برتر استان توسط این دو عزیز، در بین اساتید با تجربه و پرکار دانشگاه‌های با قدمت طولانی افتخار بزرگی برای دانشگاه است که جای بسی تقدیر و تشکر از این عزیزان دارد.

در پایان از دکتر سید احمد رضا موسوی زارع به عنوان پژوهشگر برتر در گروه علوم پایه و دانشگاه و خانم دکتر زهره مریانجی به عنوان پژوهشگر برتر گروه علوم انسانی در دانشگاه تقدیر به عمل آمد.


تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ ۱۷:۱۰ | دفعات بازدید: ۱۲۱۱ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر