دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت هفته قوه قضاییهدکتر حمید گودرزی افشار؛ رییس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی در پیامی فرارسیدن هفته قوه قضاییه(یکم لغایت هفتم تیرماه)را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

وَ إِنْ حَکَمْتَ فَاحْکُمْ بَیْنَهُمْ بِالْقِسْطِ إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُقْسِطِینَ

و اگر در میان آنها داوری کنی با عدالت داوری کن که خدا عادلان را دوست دارد. آیه ۴۲ سوره مائده

هفتم تیرماه سالروز بزرگداشت مقام شامخ شهید بهشتی و یاران باوفایش، نماد توجه به اصول قضاوت خدا مدارانه و اسلامی برای گستراندن امر عدالت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شمار می آید. همینطور یادآور نقش حساس منصب قضاوت و نمایانگر جایگاه طلایه داران تأمین سلامت اجتماعی و برقراری عدالت است.

بی شک جمله ماندگار شهید بهشتی که فرموده ما در زیر بار سختی‌ها و مشکلات و دشواری‌ها قد خم نمی‌کنیم. ما راست قامتان جاودانه تاریخ خواهیم ماند. تنها موقعی سرپا نیستیم که یا کشته شویم، و یا زخم بخوریم و به خاک بیفتیم و الا هیچ قدرتی پشت ما را نمی‌تواند خم کند؛ گواه عینی اش زندگی مجاهدانه ایشان و هزاران سرباز دیگر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در لوای عدالت و انسانیت است.

فرا رسیدن هفته قوه قضائیه و سالروز شهادت پرچم دار عدالت طلب دستگاه قضا، فرصت مغتنمی است برای یادکردن از تلاشگران عرصه عدل و داد، تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم قوه قضائیه و به ویژه تجلیل از مقام شامخ شهید مظلوم دکتر بهشتی و سایر شهدای این عرصه تا به نوعی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در نهاد قوه قضائیه پاس داشته شود. اینجانب از طرف جامعۀ دانشگاهی دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی، از خداوند متعال توفیق روزافزون یکایک عزیزان در این منصب حساس و خطیر را خواستارم و موفقیت و تاییدات الهی در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برای همه خدمتگزاران این عرصۀ مهم آرزومندم.

دکتر حمید گودرزی افشار

رییس دانشگاه


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ ۱۰:۰۴ | دفعات بازدید: ۸۷۸ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر