دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

پیام رئیس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی به مناسبت روز استاددکتر حسین مرادی مخلص در پیامی، فرارسیدن 12 اردیبهشت؛ سالروز پاسداشت مقام والای معلم و استاد را تبریک گفت. متن پیام تبریک ایشان به شرح ذیل است:

باسمه تعالی

« مَنْ وَقَّرَ عالِماً فَقَدْ وَقَّرَ رَبَّهُ؛ کسی که به عالمی احترام نماید، به خدا احترام نموده است »

(امام علی ع)

 ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه‌داران عزیز در ماه مبارک رمضان، فرا رسیدن دوازدهم اردیبهشت ماه روز شهادت استاد ارزشمند و والامقام؛ شهید مرتضی مطهری که بنام روز معلم نامگذاری گردیده، مناسبتی است برای تکریم مقام شامخ معلم که در آموزه های دینی و ملی سفارش بسیار شده است. اوج این منزلت زمانی است که تعلیم دانش در جهت هدف حفظ و تامین ارتقای سلامت جسمی و روانی مردم قرار گیرد.

بی‌شک پایه و اساس پیشرفت و توسعه هر کشور، توجه به آموزش و پرورش و تربیت نسل ِ آینده‌ساز جوان است؛ و با عنایت به نقش محوری و اساسی معلم در تربیت نسل جوان و اعتلای دانش و فرهنگ در جامعه، باید در نظر داشت که تکریم معلمان، تکریم جامعه است.

اینجانب روز بزرگداشت مقام معلم را به همه معلمین و اساتید بالاخص همکارانِ دانشمند و فرهیخته‌ام در دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی تبریک عرض نموده و توفیقات روز‌افزون ایشان را از خداوند متعال مسئلت دارم.

دکتر حسین مرادی مخلص

رییس دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی


تاریخ: ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ ۱۱:۰۲ | دفعات بازدید: ۱۱۶ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر