دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

پیام رییس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی به مناسبت هفته دولتدکتر حمید گودرزی افشار به مناسبت هفته دولت، ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر، پیام تبریک صادر نمودند.

 متن پیام بدین شرح است:

باسمه تعالی

 آغازين هفته شهريور ماه به پاسداشت يادوخاطره معلمان سنگر علم و عمل شهيدان رجايي و باهنر به نام هفته دولت مزين گشته است. تلفيقي از شهيدان مسير خدمت و تلاشگران عرصه كار و فعاليت كه هنگامه ارزشمندي در تقدير و تجليل از ممارست دولتمردان را به وجود آورده است.

 هفته دولت فرصتي مغتنم در پاسداشت و گراميداشت يادوخاطره شهيدان والامقام مسئول است كه حضور در سنگر جهاد و شهادت در دفاع از آرمان‌هاي انقلاب اسلامي را به حضور دنيوي ترجيح دادند و با خون سرخ خويش در روزهاي افتخار و حماسه، تلالو روشني از ايمان و عمل را به يادگار نهادند.

 اينجانب،‌ ضمن تسلیت به مناسبت سرور شهدا آقا اباعبدالله الحسین و گراميداشت يادوخاطره شهداي معظم دولت و كارمند به ويژه شهيدان رجايي و باهنر، هفته دولت را به دولتمردان

و تمامي مديران و مسئولان و كارمندان ارزنده و تمامي نيروهاي پرتلاش و فعال كه در مسير خدمت به مردم و تحقق اهداف جمهوري اسلامي ايران ، گام بر میدارند تبريك عرض مي‌نمايم و توفيق روزافزون اين بزرگواران را در سايه توجهات حضرت‌ولي‌عصر (عج) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامي از درگاه ايزدمنان خواستارم.

 

دکتر حمید گودرزی افشار

ریس دانشگاه


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ ۲۰:۰۶ | دفعات بازدید: ۲۵۳ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر