دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

برگزاری سومین جلسه تفسیر قرآن کریم و اخلاق اسلامی در دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادیسومین جلسه از دوره تفسیر قرآن کریم و اخلاق اسلامی - ویژه ماه مبارک رمضان

سومین و آخرین جلسه تفسیر قرآن کریم و درس اخلاق اسلامی روز دوشنبه مورخ 29 اردیبهشت ماه سال جاری و بیست و چهارمین روز از ماه مبارک رمضان در دانشگاه برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی مجد؛ امام جمعه محترم شهرستان اسدآباد، مدرس جلسات مذکور ضمن تشکر از مجموعه مدیریتی دانشگاه در فراهم آوری این فرصت ها در جهت اشاعه فرهنگ قرآنی، در این جلسه موضوعات بهشت، جهنم و عمل صالح را محوریت قرار دادند و ضمن قرائت آیاتی از سوره های مبارک زمر، عنکبوت و شعرا به تفسیر این آیات پرداختند.

در ادامه دکتر گودرزی افشار؛ رییس محترم دانشگاه، ضمن تقدیر از حسن نظر حجت الاسلام حسینی مجد در برگزاری این دوره معنوی و تقبل ارائه آن،  از ایشان مساعدت و مشارکت های بیشتر در نقش آفرینی برای تزریق معنویت به بدنه دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی را خواستار شدند و به اتفاق اعضای هیأت رییسه با اهدای لوح سپاس از ایشان تقدیر کردند.

در انتهای جلسه، سه نفر از مشارکت کنندگان پاسخگو به سولات مطرح شده در دوره به عنوان برنده جهت دریافت جایزه به قید قرعه مشخص شدند و لوح تقدیر و گواهی پایان دوره مذکور به شرکت کنندگان این دوره پرمحتوا و اثرگذار اهدا شد.


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ ۱۴:۰۲ | دفعات بازدید: ۵۷۲ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر