دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

مراسم گرامیداشت روز استاد در دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی برگزار شدبه مناسبت بزرگداشت روز معلم و تقدیر از مقام ارزشمند استاد مراسمی با حضور اعضای هیأت رییسه، اساتید دانشگاه و تعدادی از مسئولان ارشد شهرستان اسدآباد برگزار گردید

حاضرین در این مراسم، آقایان دکتر حمید گودرزی افشار؛ رییس محترم دانشگاه، حجت الاسلام و المسلمین حسینی مجد؛ امام جمعۀ محترم شهرستان اسدآباد، مهندس درویشی؛ فرماندار محترم شهرستان اسدآباد، سرهنگ یاری؛ فرمانده محترم نیروی انتظامی شهرستان اسدآباد، مهندس عبدکوند؛ معاون محترم سیاسی-امنیتی فرمانداری، سرکار خانم امیدی؛ معاون محترم عمرانی فرمانداری، اعضای هیأت رییسه و اساتید دانشگاه بودند.

پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و زمزمه سرود ملی کشور عزیزمان، جناب آقای دکتر گودرزی افشار، ضمن بیان تبریک روز معلم و گرامیداشت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری، از حضور امام جمعۀ محترم، فرماندار محترم و مسئولان ارشد شهرستان اسدآباد تشکر کردند و خواستار استمرار کمک های آنها به پیشبرد توسعۀ دانشگاه در ابعاد مختلف شدند.

سپس حجت الاسلام و المسلمین حسینی مجد امام جمعه محترم شهر اسدآباد، اظهار داشتند تجلیل از معلمان و اساتید نوعی عبادت است و باید قدردان این قشر خدوم باشیم. شرافت و فضيلت معلم در آن است که بتواند‌ شأن خداوند و پيامبران را در وجود خود محقق سازد و پيوند انسان به هدف متعال خلقت يعنی عبادت را برقرار سازد. سپس به بیان شاخص ها و ویژگی های معلم و استاد خوب پرداختند. در این راستا به فرمایش بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی در وصف شهید مرتضی مطهری اشاره کردند: علامه شهید مرتضی مطهری در طهارت روح، قوت ایمان و قدرت بیان کم نظیر بود. در ادامه بر حمایت های خویش از دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی تأکید ورزیدند و خواستار کمک مجموعۀ شهرستان به رفع مشکلات دانشگاه و ساخت فضاهای فرهنگی نظیر مسجد شدند.

در ادامه مهندس درویشی فرماندار محترم شهرستان اسدآباد، ضمن تشکر از تلاش های ریاست، اساتید و کارکنان دانشگاه، بر اهمیت و جایگاه رفیع دانشگاه برای شهرستان اسدآباد تأکید ورزیدند و دانشگاه را به عنوان برند شهرستان معرفی نمودند. ایشان آمادگی خود برای کمک به توسعۀ دانشگاه را اعلام کردند.

در پایان از اساتید هیات علمی دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی با اهدای لوح تقدیر، تندیس و کتاب «آب هرگز نمی میرد» جهت گرامیداشت یاد و خاطرۀ جانباز شهید حاج میرزا محمد سلگی، تقدیر به عمل آمد.  


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ ۱۵:۰۲ | دفعات بازدید: ۷۹۶ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر