دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

پیام رئیس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدسدکتر حمید گودرزی افشار؛ رئیس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی به مناسبت روز جهانی قدس پیامی صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، یادآور یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین یادمان‌ها و میراث به جا مانده از حضرت امام خمینی (ره) یعنی روز جهانی قدس است که مبارزه با رژیم اشغالگر قدس را به نمادی از همبستگی، وحدت و یکپارچگی امت اسلامی و سمبل ظلم ستیزی و قیام ملت مظلوم فلسطین علیه اشغالگران قدس تبدیل نمود.

 اینک که در آستانه روز جهانی قدس قرار داریم که معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)آن را اصلی جدایی ناپذیر از انقلاب اسلامی خواندند، حمایت از آرمان فلسطین و آزادی قدس شریف را وظیفه اخلاقی و ملی خود می دانیم و با صدای رسا، بانگ حمایت از محرومان و ستمدیدگان جهان برمی آوریم.

اعضای جامعه دانشگاهی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی نیز با توجه به شرایط کنونی از هر طریقی همسو و همپا با اقشار گوناگون ملت ایران در سراسر کشور انزجار خود از رژیم صهیونیستی را فریاد می زنند و با آرمان‌های خمینی کبیر (ره) و مقام معظم رهبری در دفاع از قدس شریف پیمانی دوباره می‌بندند.


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ ۲۰:۰۲ | دفعات بازدید: ۶۰۲ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر