دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

دعوت هیأت رئیسه از جامعه دانشگاهی جهت حضور پرشور در راهپیمایی حمایت از کودکان غزهبه گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی دانشگاه، هیأت رئیسه دانشگاه با صدور اطلاعیه ای ضمن دعوت از جامعه دانشگاهی سید جمال الدین اسدآبادی، بر حضور حداکثری و پرشور مردم متدین و انقلابی شهرستان اسدآباد به ويژه نوجوانان، جوانان و دانشگاهیان در راهپیمایی حمایت از کودکان غزه تاکید نمود. متن این اطلاعیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
" پیروزی نهایی و نه چندان دیر با ملت فلسطین خواهد بود". (رهبر معظم انقلاب اسلامی 10 آبان ماه 1402)

 

چهل روز از پیروزی غرورآفرین، خارق‌العاده، شگفت‌انگیز، ما فوق تصور و تاریخی جوانان فلسطینی در عملیات طوفان الاقصی می گذرد که به مثابه زلزله‌ای ویرانگر و شکستی راهبردی و بی‌نظیر و به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی «غیر قابل ترمیم» و غیرقابل جبران تعبیر می شود. در این مدت، ماشین جنگ رژیم جعلی با حمایت آمریکای جنایتکار، فرانسه و انگلیس خبیث تمام قواعد حقوقی، بین‌المللی و انسانی را زیر پا گذاشته است. چنان چه با بمباران شبانه‌روزی مردم غیرنظامی غزه، هزاران نفر از کودکان، زنان و مردان بی‌گناه و مظلوم آن را شهید کرده است. حجم قتل عام و جنایت جنگی، موجب انزجار و نفرت سراسری و یکپارچه جهانیان از این رژیم بدنام شده است. امواج خشم و اعتراض وجدان های بیدار، نه تنها جغرافیای جهان اسلام را درنوردیده، بلکه تمام پایتخت های جهان از آسیا تا اروپا و از آفریقا تا آمریکا را فراگرفته است. گو آنکه، پیش بینی رهبر حکیم و دانشمند انقلاب اسلامی، مبنی بر تاریخ انقضای این رژیم جعلی و منحوس، روز به روز به واقعیت نزدیک تر می شود و به حول قوه الهی، "رژیم غاصب، رفتنی است".

اعضای هیات رئیسه دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی با اهدا والاترین درودها به مردم مظلوم غزه و ادای احترام به شهیدان مقاومت، بدین وسیله از جامعه دانشگاهی سیدجمال مشتمل بر اساتید، یاوران علمی و دانشجویان دعوت به عمل می آورد در حمایت از کودکان مظلوم غزه، همگام با همه آزادی خواهان و وجدان های آگاه جهان برای اعلام انزجار از جنایات هولناک و بی رحمانه رژیم صهیونیستی و محکومیت کودک‌کشی، نسل‌کشی و فاجعه انسانی در غزه، در راهپیمایی روز شنبه مورخ 27 آبان ماه، شرکت نمایند. جامعه دانشگاهی سیدجمال الدین اسدآبادی با حضور گسترده، مقتدارنه، حداکثری و پرشور خویش، فریادگر حق علیه رژیم غاصب صهیونیستی و پشتیبانان شکست خورده اش و حامی نازدانه‌های مظلوم‌ و همشاگردی‌هایمان در غزۀ سراسر حماسه و افتخار خواهند بود.

زمان: روز شنبه 27 آبان ماه ساعت 15 بعد از ظهر 

محل تجمع: درب دفتر امام جمعه شهر اسدآباد

شايان ذکر است محل آغاز راهپيمايي از درب اصلی دانشگاه مي باشد.


تاریخ: ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ ۰۹:۰۸ | دفعات بازدید: ۹۲ بازدید
نظراتثبت نظر