دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

راهیابی دانشجویان رشته های جغرافیا و علوم تربیتی دانشگاه به مرحله نهایی المپیاد دانشجویی کشوربه گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه، 4 نفر از دانشجویان رشته های جغرافیا و علوم تربیتی دانشگاه به مرحله نهایی المپیاد دانشجویی کشور راه یافتند و افتخار ارزشمندی برای دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی کسب نمودند.

آزمون مرحله غیرمتمرکز بیست و نهمین المپیاد دانشجویی کشور، روز جمعه 31 فروردین ماه سال جاری (مطابق با برنامه زمانی) در ۱۰ منطقه دانشگاهی کشور برگزار گردید. بر اساس اعلام نتایج سازمان سنجش، 4 نفر از دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی در این المپیاد پذیرفته شدند. خاطرنشان می شود اسامی 3 نفر از دانشجویان رشته جغرافیا که به مرحله نهایی المپیاد دانشجویی کشور راه یافته اند، عبارت اند از: «خانم ها معصومه زارعی و شینا فتحی و آقای امید دهقانی». افزون بر این « خانم عارفه سلیمی» از رشته علوم تربیتی نیز به به مرحله نهایی المپیاد دانشجویی کشور راه یافت.
روابط عمومی دانشگاه، این افتخار ارزنده را به جامعه دانشگاهی سیدجمال الدین اسدآبادی تبریک و تهنیت عرض می نماید و برای دانشجویان عزیز در ادامه راه، آرزوی موفقیت می نماید.

🌐پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادیتاریخ: ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ ۱۲:۰۴ | دفعات بازدید: ۲۱۸ بازدید
نظراتثبت نظر