دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

پیام رئیس دانشگاه به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهربه گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی دانشگاه، دکتر صادق خزل پور رئیس دانشگاه روز سه شنبه ۲ خرداد 1402، در پیامی فرارسیدن سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهرقهرمان را تبریک گفت متن این پیام بدین شرح است:

فتح خرمشهر فتح خاک نیست؛ فتح ارزش هاست. خرمشهر شهر لاله های خونین است. خرمشهر را خدا آزاد کرد. امام خمینی (قدس سره شریف)

 

سوم خرداد و سالروز حماسه فتح خرمشهر در تقویم ایرانیان یک روز نیست، بلکه خود یک تاریخ است. تاریخی که شکوه مقاومت، جهاد، همبستگی و اتحاد را به نمایش گذاشته است و به تعبیر زیبای مقام معظم رهبری "یک یاد بود و افتخار ملی و میهنی" می باشد. این فتح بزرگ، الگویی برای نسل های آیندۀ ایران ترسیم نموده که تا نفخ صور بر تارک این سرزمین بزرگ خواهد درخشید. ایرانیان با قلبی مطمئن و عشق به میهن و اسلام و با انفاس مسیحایی معمار پیر انقلاب (ره)، "جنگ اراده و ایمان"، را به زیبایی هر چه تمام تر و غیورمندانه، پیروز شدند و  الگوی جاودان و حماسه ای ماندگار در امتداد تاریخ به یادگار گذاشتند.

اینجانب به نمایندگی از جامعۀ دانشگاهی سیدجمال الدین اسدآبادی، ضمن ادای احترام به روح پرفتوح رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) و شهیدان و ایثارگران همیشه جاوید عملیات "بیت‌المقدس"، سالروز فتح غرورآفرین خرمشهر را به ملت بزرگ ایران، خانواده معظم شهدا، جانبازان و رزمندگان، ایثارگران و به ویژه مردم متدین و انقلابی شهرستان اسدآباد تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امید است آحاد ملت شریف ایران، همانند همیشه در مسیر سبز پاسداری  از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی ثابت قدم بوده و با جان و دل و عمل به منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای(مدظله‌العالی) ایران عزیز را به جایگاه رفیع و واقعی برسانند.

صادق خزل پور

رئیس دانشگاه


تاریخ: ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ ۱۷:۰۳ | دفعات بازدید: ۴۶۰ بازدید
نظراتثبت نظر