دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت فرارسیدن آغاز سال جدیددکتر صادق خزل پور، رئیس دانشگاه با صدور پیامی فرا رسیدن آغاز سال جدید را تبریک گفتند متن این پیام بدین شرح است:

 

"به‌نام خداوند بخشنده مهربان"

 

از همه سوی جهان جلوه او می بینم           جلوه اوست جهان کز همه سو می بینم
چون به نوروز کند پیرهن از سبزه و گل          آن نگارین همه رنگ و همه بو می بینم

سال نو و نسیم پرطراوت نوروز با طلیعه رمضان‌الکریم و عطر روح‌بخش بهار قرآن از راه رسیده است. نوروز میراث ماندگار و باشکوه فرهنگ و تمدن والای ایران اسلامی و نماد رحمت پروردگار، خلعتِ نو خلقت، ميعادگاه آشتی، صلح، مهربانی، عطوفت، مودت و محبت و از همه مهم تر تجلی صلۀ رحم است. و چه زیبا پیامبر اکرم(ص) فرموده است: « لَةُ اَلرَّحِمِ وَ حُسْنُ اَلْجِوَارِ يَعْمُرَانِ اَلدِّيَارَ وَ يَزِيدَانِ فِي اَلْأَعْمَارِ ؛ پیوند با خویشاوندان شهرها را آباد می سازد و بر عمرها می افزاید گرچه انجام دهندگان آن از نیکان هم نباشند.»

در این نوبهار سبز و روح بخش ، عهدی دوباره می بندیم که با تمام توان در راه تحقق  شعار سال رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت  آیت ا... العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) مبنی بر " مهار تورم، رشد تولید " بکوشیم و در این مسیر، تمام ظرفیت های مادی و معنوی دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی را فعال نموده و بر مدار توسعه، پیشرفت، آبادانی و عمران کشور عزیزمان حرکت نماییم.

اینجانب به نمایندگی از جامعۀ دانشگاهی سیدجمال الدین اسدآبادی، آغاز سال نو ایرانی، این موسم شور و نشاط و معنویت، را به جامعۀ دانشگاهی، ملت بزرگ ایران به خصوص مردم انقلابی و ولایتمدار اسدآباد تبریک عرض می نمایم. آرزو دارم سال 1402 تحت الطاف حضرت ولی عصر(عج) و نائب برحق ایشان، برای ایرانیان مملو از برکت، معنویت، امید، نشاط، آرامش، سعادت، سلامتی، سربلندی و سرافرازی روزافزون باشد. نوروزتان پیروز و پر از رنگ خدا.

 

صادق خزل پور

رئیس دانشگاه


تاریخ: ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ ۱۰:۰۱ | دفعات بازدید: ۵۸۱ بازدید

برچسب ها: آغاز سال 1402نظراتثبت نظر