دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی با دانشگاه فنی و حرفه ای استان همدانبه گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی دانشگاه جلسه انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی با دانشگاه فنی و حرفه ای استان همدان در مورخ یکم آبان ماه سال جاری برگزارگردید.

در این جلسه که به میزبانی آموزشکده شهید مفتح و با حضوررؤسا ومعاونین دودانشگاه برگزار گردید، دکتر کاظمی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای‌استان همدان ضمن خوش آمد گویی و عرض تبریک به آقای دکترخزل پورسرپرست محترم دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی، شرح مختصری از دانشگاه فنی و حرفه ای استان و فعالیت های علمی، پژوهشی و مهارتی آن بیان کرد و افزود: در اختیار گذاشتن سرای دانشجویی آموزشکده دختران اسدآباد به دانشجویان دختر دانشگاه سید جمال الدین اسدابادی شروع همکاری این دو دانشگاه است وامیدواریم این همکاری ها گسترده تر گردد. دکتر خزل پور سرپرست دانشگاه هم دیداراز کارگاه ها و آزمایشگاه های آموشکده مفتح را فرصتی مغتنم برای آشنایی بیشتر با فعالیتها علمی و مهارتی و گسترش سطح ارتباط و همکاری این دو مرکز دانشگاهی در سطح استان دانست.

در ادامه این جلسه پس از بازدید از کارگاه ها و مرکز رشد شهید احمدی روشن آموزشکده مفتح، تفاهم نامه همکاری بین دو دانشگاه امضا شد.


تاریخ: ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ ۱۷:۰۸ | دفعات بازدید: ۱۳۹۸ بازدید

برچسب ها: تفاهم نامهنظراتثبت نظر