دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

پیام رئیس دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی به مناسبت ولادت حضرت معصومه "س" و روز دختر و آغاز دهه کرامتدکتر صادق خزل پور در پیامی، فرارسیدن ولادت حضرت معصومه "س" و روز دختر و آغاز دهه کرامت را تبریک گفت متن پیام تبریک ایشان به شرح ذیل است:

ای آینه ی تقوی وی شاخه گل طوبی           هستی ز تو شد زیبا یا حضرت معصومه

 

دهۀ کرامت دربرگیرندۀ زیباترین آغاز و زیباترین پایان می باشد. چنان چه آغازدهۀ کرامت یادآور ولادت با سعادت کوثر فاطمی و شفیعه ی روز حساب، کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه سلام الله است و پایان آن نیز خجسته زاد روز طلوع هشتمین آفتاب سپهر امامت و ولایت، حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) است. چه زیبا که آغازین روز دهۀ کرامت به نام روز دختر نام گذاری شده است و بهانه ای برای گرامیداشت و تکریم مقام دختران پاک و نجیب ایران زمین است.

حضرت معصومه (س) عطیه‌ای الهی است که جایگاه رفیع او، توان هر بیان و کلامی را از انسان می‌ستاند. به گونه ای که امام صادق علیه السلام در خصوص جایگاه خیره کنندۀ ایشان، می فرماید: "آگاه باشید بهشت هشت در دارد که سه در آن به سوی قم است. بانویی از فرزندان من در آنجا وفات می کند که نامش فاطمه دختر موسی است. همه شیعیان ما به شفاعت او وارد بهشت می شوند".

اینجانب به نمایندگی از جامعۀ دانشگاهی سیدجمال الدین اسدآبادی، فرارسیدن ولادت باسعادت مظهر عصمت، کرامت و مهربانی، حضرت معصومه (س)، روز دختر و آغاز دهه کرامت را به همۀ دختران ایران عزیز و به خصوص دانشجویان دختر دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی تبریک و تهنیت عرض می نمایم. آرزو دارم به برکت وجود اسوه عفت و پاکدامنی، تک تک دختران سرزمينمان ايران عزیز و به خصوص دانشجویان دختر دانشگاه با الگوپذیری از آن حضرت، در تمامی مراحل زندگی خویش، همواره سربلند و سرافراز موفق باشند.

 

صادق خزل پور

رئیس دانشگاه


تاریخ: ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ ۱۲:۰۲ | دفعات بازدید: ۵۳۴ بازدید
نظراتثبت نظر